Avatar uživatele
inferno08

Vypadávání vlasů u žen

Přítelkyni začaly nějak moc vypadávat vlasy a je z toho dost vystresovaná, což si myslím, že zrovna nepomáhá. K tomu je vystresovaná z vysoký školy, takže je to takovej uzavřenej kruh.. Bere i nějaký vitamíny atd.. Nevíte co s tím?? Děkuji za odpovědi!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4487 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Tak to je problém, o kterém bohužel něco vím. Taky mi začaly řídnout vlasy někdy po dvacítce, tenkrát jsem to připisovala stresové zátěži. Ženy naštěstí nemají na hlavě „náměstíčko“, ale jen řidší vlasy. Pokud mají takové případy v rodině, moc se s tím dělat nedá, protože je to záležitost genetická. Tenkrát se doporučoval odvar z kopřiv, dnes na to bude něco o trošku lepšího, ale zázraky se nedějí. V každém případě by měla navštívit kožního lékaře, který zjistí příčinu. Společensky mne to ale vůbec nepoškodilo, jde jen o vlastní pocity.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bubukaa

skus nějaké přípravky na vlasy nehty kůži – třeba Viaderm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

K tomu všemu jen dodávám – hlavně KLID, KLÍDEK! Je to ze stresu a přímo nepomůže žádný přípravek, musí se odstranit nejdříve příčina stresu, tak kamarádka v nejhorším bude dělat opravné zkoušky, musí se přestat nervovat. Jedna žena v mé rodině tím trpěla jeden čas také, udělaly se jí velké lysiny v hlavě – úplně holá velká místa, já měla v mládí taky lysinku a bylo to ze stresu. Kožní lékař kamarádce může předepsat injekce vitamin B 12, ale je to jen obezlička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

http://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/

na vypadávání mi pomohl Biosil Plus, není drahý, ale je to jen doplněk stravy..
je potřeba jíst dostatek vitamínů skupiny B ty jsou třeba v čerstvých kvasnicích, luštěninách, zkuste pohledat..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví