aduska11

vypadává mi minecraft

mám problém normálně hraju minecraft seká se to pak se to uplně sekne a vypadne to někdy se mi oběví něco že je nedostatek paměti a že je nějáká porucha a když dám vyřešit problém ukáže se mi že tam nesedí programy jakej program si mám stáhnout aby to šlo?java už mám aji winrar(od vánoc mám novej noťas) poraďte co nejrychleji
Doplňuji:
ANO MINECRAFT MÁM STÁHLÍ

Odpovědi
taxio

Mě se to také stávalo… Podle mě máte moc slabej procesor nebo grafickou kartu, nezdá se to ale ta hra ma na slabší notebooky a počítače moc velký požadavky, každopádně já jsem si koupil novou grafickou kartu a jde mi to nádherně.Popřípadě přeinstelovat javu nebo minecraft. Ještě otázka: minecraft máte stáhlí nebo koupený?

tím se vše vysvětluje, stáhlí minecraft není nikdy stabilní.

aduska11

ne mám ho stáhlý