dust8

Vypadalo by zvláštně, pokud by se k plně modrým hodinkám vyměnil modrý pásek za černý?

Jde o to, že to jsou levné hodinky, které mají pásek z nějaké nepraktické gumy ve které se potí zápěstí a ta guma taky smrdí. Přemýšlel jsem jestli pásek nevyměnit, ale modrý asi v hodinářstvích asi těžko seženu a objednávat přes internet se asi moc nevyplatí v tomto případě a navíc z kameného obchodu bych to mohl případně vrátit či vyměnit za jiný jednoduše, než zase platit poštovné pro vrácení zboží z internetu do 14 dní.

Hodinky jsou to tyto: https://www.lidl-shop.cz/media/225472b045­7272a042ed995c366f113c­.jpeg
Dhuhá řada a ty čtvrté. Jen ty moje nemají kolem ten bílý kruh dokola, takže je asi dodatečná změna od výrobce.

Takže modré hodinky s černým páskem by nevypadaly divně?

Odpovědi
iceT

Pokud je pásek vyměnitelný a původní nevyhovuje, tak vyměň za ten, co ti bude pasovat, na barvě až tak moc nezáleží, tahle modrá je docela tmavá, horší by bylo, kdyby byly hodinky třeba bledě modré, to už by se neztratilo.

elkon

Trošku si to pleteš, vrácení je možné po internetu, v kamenném obchodě ne.

Kepler

Pokud jde o kombinaci barev, zdá se mi to dokonce lepší. Mám přesně tenhle kousek, posuď sám: https://www.lev­nezde.cz/binar­ni-led-hodinky/hodinky-s-tachometrem?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Pro­dukty_vyhl_+sit_MUL­TI&utm_conten­t=Bin%c3%a1rn%c3%ad+LED+­hodinky+s+tacho­metrem%e2%80%a6