DDarent

Vypadá tuten obrázek aspoň trochu profesionálně???

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1200nadap090449684­580237.jpg
zkoušel sem si focení a upravování obrázků v mobilu, takže sem to fotil i vylepšoval (kontrast, barvy.........) a chtěl bych vědět, jestli to vypadá aspoň trochu profi.....
Doplňuji:
Nebylo to určený na vyfocení ničeho..... prostě sem vyfotil… mymochodem tuto můžete vidět v Klatovech asi 500m nad prodejnou Citroenu

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nic k tomu nebudu komentovat,ale můžeš srovnat s profesionálem.Pak můžeš zjistit jestli je aspoň trochu profi ta tvoje.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­00/nadap094006209­200230.jpg

Další odpovědi
arygnoc

pokud jste fotil tu trávu, pozadí (rozmazané hory a obloha) je zbytečné.

pokud ty hory – tak je to rozmazané, špatně zaostřené.

Salio

obloha je příliš chudá,měl sis počkat na lepší kontrast,lavička z toho nádherně vystupuje,to se ti povedlo a ta tráva do toho zasahuje taky přirozeně celkově ta fotka ale působí dost chudě a jednotvárně

barnajka

Profík ti tam natuty najde milion chyb, ale já jsem na fotografování pako/laik/anal­fabet/negramot/atd atd atd – a mě jako pakovi se to líbí. Docela dost :)
Ten spodek možná „září“ až příliš, ale jako celek to působí zajímavě a harmonicky. Zvlášť ta lavička tam je úžasná! :)

fablen

to pozadí bych asi také viděla raději ostřejší, přijde mi zvláštní i ten pohled fotografa – foto prováděné vleže z trávy? Možná bych alespoň trochu natočila tu lavičku, aby byla více na fotce vidět – je tam zajímavá (a kdyby byla třeba rozbitá, zaujala by mě ještě víc) 🙂

hanulka11

prostě jsi vyfotil, nijak jsi nezaměřoval normální fotka ale profi není -nezlob se ,je to jako bych fotila třeba já

Děda Louda

Autor toho obrázku zřejmě pod vlivem zrovna zakopl a v pádu mimoděk exponoval. Profík by to napravil velmi jednoduše – „obrázek“ by nekompromisně smazal.

HOMER

Mně se líbí ta zaostřená část dole(vpředu).Zbytek je děsný…