Avatar uživatele
DDarent

Vypadá tuten obrázek aspoň trochu profesionálně???

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1200nadap090449684­580237.jpg
zkoušel sem si focení a upravování obrázků v mobilu, takže sem to fotil i vylepšoval (kontrast, barvy.........) a chtěl bych vědět, jestli to vypadá aspoň trochu profi.....
Doplňuji:
Nebylo to určený na vyfocení ničeho..... prostě sem vyfotil… mymochodem tuto můžete vidět v Klatovech asi 500m nad prodejnou Citroenu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, fablen před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nic k tomu nebudu komentovat,ale můžeš srovnat s profesionálem.Pak můžeš zjistit jestli je aspoň trochu profi ta tvoje.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­00/nadap094006209­200230.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

pokud jste fotil tu trávu, pozadí (rozmazané hory a obloha) je zbytečné.

pokud ty hory – tak je to rozmazané, špatně zaostřené.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Salio

obloha je příliš chudá,měl sis počkat na lepší kontrast,lavička z toho nádherně vystupuje,to se ti povedlo a ta tráva do toho zasahuje taky přirozeně celkově ta fotka ale působí dost chudě a jednotvárně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Profík ti tam natuty najde milion chyb, ale já jsem na fotografování pako/laik/anal­fabet/negramot/atd atd atd – a mě jako pakovi se to líbí. Docela dost :)
Ten spodek možná „září“ až příliš, ale jako celek to působí zajímavě a harmonicky. Zvlášť ta lavička tam je úžasná! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

to pozadí bych asi také viděla raději ostřejší, přijde mi zvláštní i ten pohled fotografa – foto prováděné vleže z trávy? Možná bych alespoň trochu natočila tu lavičku, aby byla více na fotce vidět – je tam zajímavá (a kdyby byla třeba rozbitá, zaujala by mě ještě víc) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

prostě jsi vyfotil, nijak jsi nezaměřoval normální fotka ale profi není -nezlob se ,je to jako bych fotila třeba já

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Autor toho obrázku zřejmě pod vlivem zrovna zakopl a v pádu mimoděk exponoval. Profík by to napravil velmi jednoduše – „obrázek“ by nekompromisně smazal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Mně se líbí ta zaostřená část dole(vpředu).Zbytek je děsný…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek