terry

Vypadá slušně, co?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/224777-unikatni-mobil-ma-dva-velke-dotykove-displeje-chce-konkurovat-tabletum.html

Nejlepší odpověď
anonym

zajímavý pokus, dva displeje ale výrazně zvýší spotřebu energie tak doufejme že vydrží na svou baterii déle než den. O konečném úspěchu rozhodne cena, a dva displeje ten telefon asi docela prodraží … 3500 korun dotovaný? nedotovaný bude hodně drahý

určitě to ale není konkurent tabletů jak se snaží článek naznačit.

///

tento model má však už od prvního pohledu vážné nedostatky, interní paměť je velmi malá, lze ji sice rozřšířit o sd kartu ale aplikace budou instalovány vždy do té interní takže to je docela omezující prostor.
Doplňuji:
novinky nejsou zrovna spolehlivý zdroj technických informací 🙂 zkuste raději tento článek http://www.sve­tandroida.cz/ky­ocera-echo-se-dvema-displeji-201102

Další odpovědi
Miroslavst

Není špatný. Když si vzpomenu na tu velkou krávu počítač s kterým jsem začínal a měl 200MHz a tenhle telefon má 1GHz, tak si říkám co bude za chvíli za mašinky a jak budou velký.
Pokrok je pokrok.

panenka

Je pěkný líbí se mi

Jahoda

Líbí se mi, brala bych ho :)

DDarent

Podle mě je už lepší si koupit pořádně sylnej tablet mýsto mobilu s 2 dislejema.....a na to že má 2 dysleje a jeho výbava celkem dobrá stojí 3500kč to nebude moc kvalitní výrobek…