Avatar uživatele
fcoop

Vynesli byste babu v zubech?

Nebo sklopili oči...........co myslíte?

http://www.re­flex.cz/clanek/co-vas-zajima/51809/spr­osta-baba-v-prazskem-metru-i-tohle-se-vam-muze-stat-cestou-do-prace.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, flodur, iceT, johana 56, bolak, zzzzz, gagaga před 3844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

To musel být zážitek. Tolik sprostých slov jsem dlouho neslyšela. Ale, bohužel, i tito lidé se pohybují mezi námi, jak je vidět. Tvrdá realita. Co způsobil kufr … Určitě šlo o vyšinutého jedince, takže se přece nemůže chovat normální člověk.

Nevím, jak bych reagovala. Někdy reakce víc takového člověka popudí a dodají mu energii a jeho urážky nabývají na síle. Zažila jsem něco podobného s opilcem. Při reakci vytáhl nůž … Ale je správné, že dotyčnou „vysadili“ z metra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vynesla bych ji v zubech,co má co komu nadávat do … do a do …,sama není žádná hvězda z hvězdova.A to jak nakopla tu starou paní s kufrem byla jen třešinka na dortu.
Na její obhajobu ale musím říct,že zřejmě není úplně v pořádku,jelikož jsem kdesi našla článek,kde ji anonymní svědkové popsali jako známou v jistých kruzích,kdy je agresivní i v okolí svého bydliště i na děti a na sousedy a že takto vybuřuje celkem často.No co na to říct,fyzicky zasáhnout nelze,ne beztrestně,protože by pár výchovných zasloužila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

http://cdn.rou­men.cz/kecy/pra­vo_sedet.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Proč bych ji vynášel v zubech, ste blázni? :)) Stoupnul bych si pěkně do první řady, abych dobře viděl a ještě bych ji provokoval :) nebo určitě bych se smál, to je jasný, ale jakmile by se to rozjelo, tak bych ji pravděpodobně navíc ještě parodoval, a opakoval jako opička všechno co dělá a říká (vysokým hláskem)..já už sem takovej :)

navíc takovejhle zážitek, to se vám naskytne jednou za deset let, to si přece nenecháte ujít, a ještě abych já osobně ukončil to představení, já myslím že to by potom i ostatní, a nejen já sám, byli zklamaní, že sem jim to takhle zbkle utnul a že už se nedozvěděj jak by to dopadlo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

JULČA z metra? to je vychlastanej magor,ona není nemocná.
http://www.you­tube.com/watch?v=MJDWar­hu7Z4
Doplňuji:
cochee-už jsi se přesvědčil na internetu že není nemocná…doufám..

Upravil/a: flodur

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ignorovala bych ji, poněvadž agresivita plodí ještě větší agresivitu. Dle jejího chování to vypadá, že je psychicky nemocná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Podle mého názoru ta paní nebyla „při smyslech“, možná alkohol, těžko soudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Odvaha blonďaté dívky je obdivuhodná. 🙂 Líbí se mi, že jako jediná se nebála vyhodit tu opilou ženskou. Já osobně bych jí vyhodil dřív hned během napadení na mou osobu nebo jiného cestujícího. Pokud by agrese neutichala vytočil bych číslo 158 a nechal bych jíné to vyřešit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

flodur: jak víš, že není nemocná, ty jsi její lékař? Bez ohledu na to – ona je hrubý pytel a na ten patří hrubá záplata. Už mmj. starý Vašík říkal, že násilí plodí násilí. A měl pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dmatejek777

v případě že by si mě nevšímala, nevšímal bych si jí také 🙂
Doplňuji:
Nebo bych ji vynesl v zubech

Upravil/a: dmatejek777

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek