kajaba

vynechání menstruace

Dobrý den.Když jsem kojila měla jsem nestruaci pravidelnou,ted jsem syna skoro po třech letech kojit přestala a menstruace se nedostavila muže to být tím odstavením?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Otázkou je, zda tak dlouhé kojení nevyčerpává organismus ženy natolik, že přestane menstruovat. Mateřské mléko je pro dítě nepostradatelné v kojeneckém
věku a prospěšné do dosažení jednoho roku nebo batolecího věku, ale ve věku tří let nemá ani z lékařského hlediska žádné rozumné opodstatnění, snad
jen ve snaze matky o prodloužení tohoto „pouta“ mezi ní a dítětem mladšího předškolního věku. V každém případě byste měla navštívit odborného lékaře gynekologa.

Další odpovědi
anonym

Vím, že to není odpověď, ale mě mamka prý taky kojila do cca 3 let.