Luccyy

Vyndavání nervu.

Já vím že jsem se už na ten nerv ptala, ale všude píšou že to hrozně bolí,že je to nejotřesnější zážitek. je to pravda?

Nejlepší odpověď
hanulka11

není …jsou mnohem horší věci.....fakt se neboj

Další odpovědi
terry

Určitě ti píchnou znecitlivující injekci. A ta nebolí.

vecernice

Po injekci jsem čekala kdy ta hrůza příjde a ..nepřišla,byl ven­ku.

janek66

Z vlastní a několikanásobné zkušenosti můžu potvrdit že to prakticky nebolí.Dříve se do zubu dávala vložka, která nerv znecitlivěla, teď se to řeší injekcí.
Trochu nepříjemné je čištění kanálku, nepříjemné-nejde o bolest ale takový divný pocit.
Ale nejkrásnější je ten pocit že zub už nebude bolet.A i při dalším ošetření, třeba výměně plomby si zubař může vrtat o „sto šest“ a nic nebolí. 🙂