Vyndání baterie fabia 2001

dobrý den, marně jsem se pokoušela po neúspěšném nastartování vyndat baterku.. dostala jsem radu použít k tomu klíče 10 a 17. bohužel jsem na toto úplně mimoň a na co použít klíč 17 jsem nenašla a baterku jsem nevyndala. poradíte podrobně? díky :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Desítku jste měla použít na to, aby jste odendala kontakty, to se vám zřejmě podařilo. No a tu 17 jste měla použít na to, aby jste baterku odmontovala od té plochy na které je položena.