Kulpix

Vynalezli/objevili jste něco, co jste si dali patentovat? A co?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, byla jsem členkou výzkumného týmu, který sice nic nevynalezl, ale podařilo se nám zdokonalit jednu laboratorní analytickou metodu využívanou v metalurgii. Náš přínos byl v tom, že jsme zkrátili celkovou dobu analýzy o cca 90% při současném zvýšení citlivosti o 2 řády. Patent na to nemáme, máme to chráněné jako užitný vzor.

Další odpovědi
zjentek

Mám patent na jistou atrakci, ale bohužel jsem nic nevynalezl, ani neobjevil, takže vzhledem ke kontextu nelze odpovědět ;)

Tw!st

Patentoval jsem si pro ČR svoji internetovou službu a doménu na úřadu průmyslového vlastnictví.

Emefej

Tw!st > víš co to je patent a co se jím chrání? Na doménu patent nedostaneš.