Avatar uživatele
Zlatý

Vymřou Češi? Někteří mladí lidé (z doslechu), nechtějí mít dítě z důvodu, že by přišli o svobodu?

Ohrožují děti svobodu rodičů? Opravdu se bude rodit méně a méně Čechů? Jak to vidíte? :-))
Obr.: https://pixabay.com/…

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jasný. A nejen Češi, ale celá Evropa. Je to samá tolerance, feminismus, rovnost, konzum a spousta dalších věcí, které v součtu způsobují, že původní obyvatelé vymizí a nahradí je jiní - plodnější.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Bohužel je to tak, porodnost má dlouhodobě klesající nebo stagnující trend. Dnes je pořízení dítěte odsunuto na vedlejší kolej. Nejen ztráta svobody, ale nejdřív kariéra, dovolená u moře atd. Ale není to problém jen u nás, podobné to je u všech "západních" vyspělých zemí. Řešení mě nenapadá, leda masivní ekonomické pobídky, ale tady je riziko, že by to pobídlo především... však víš koho. Leda že by ony pobídky byly vyhrazeny jen pro pracující lidi.


Avatar uživatele
Bronzový

Nevymřou - Romové a přistěhovalci to zajistí ,i když to vlastně nebudou Češi.Možná po nějaké době .

Migranti zachraňují vymírající Česko. Čechů ubývá, ale obyvatel ČR přibývá,
https://www.byznysnoviny.cz/…


Avatar uživatele
Pokročilý

Určitě nevymřou,podle mne.Češi dokázali mnohdy neskutečné věci,pokud šlo do tuhého.


Avatar uživatele
Bronzový

Je to velmi pravděpodobné. S lidmi je možné do značné míry manipulovat, pokud víme jak na to a máme-li k tomu prostředky, zejména finanční. Kdyby bylo žádoucí, mohlo by být českých dětí nejméně tolik, kolik nám dávají naši milí přistěhovalci. Poradil-li si s tím proklínaný minulý režim (Husákovy děti), zvládl by to i ten současný, jen chtít. Ale ono se nechce! Budeme raději zvýhodňovat různá etnika a přistěhovalce, místo podpory vlastních lidí, ba co dím, na úkor vlastních lidí! To se pak nelze divit.
Vzpomínám si na jedno školení (vyhl. 50 - elektro) asi před 25(?) roky, kdy se jeden lektor rozpovídal mj. o jednom zasedání velkých fořtů v energetice, kterého byl přítomen. Jednalo se tehdy o rozvoji a investicích do elektrické přenosové soustavy. Dohadovali se o tom, zda má vůbec smysl do ní investovat, když sem má přijít spousta lidí z končin světa, kde třeba elektřina není zavedena vůbec, nebo je tam lidem k dispozici jen několik hodin denně. Kromě toho uvedl odhad počtu čistokrevných Čechů po cca 2 stoletích (nepamatuji si už přesně, zda 200 či 300 let). Bylo to několik desítek tisíc, tedy zhruba tak jedno středně velké město! Teď je možné namítnout: "Kecáš! To sis vymyslel, populisto jeden!" Podotýkám, že jsem si to nevymyslel, skutečně jsem to slyšel už před mnoha lety a nebyl jsem sám!
Tak se ptám: Kdo byl otcem této myšlenky? Jak se došlo k uvedeným číslům?
Já to vnímám tak, že náš osud je nám už dlouho "někým" připravován. Tzv. migrační krize nevznikla čistě spontánně, z ničeho nic. Bohužel je mezi námi stále hodně lidí, kteří to pořád nechápou (nebo z různých důvodů nechtějí chápat) a varování i zveřejňované myšlenky tohoto druhu nazývají fantasmagoriemi, konspiracemi,... Je to holt každého věc, jak si to přebere a jaký postoj k tomu zaujme.


Avatar uživatele
Bronzový

Já mám dojem, že je zapotřebí , nejdříve kariéra, autíčka, zahraniční dovolené, hafani místo dětí, půjčky na voloviny a.p.

Paní Merkelová má pravdu je to trend v celé Evropě, ovšem mimo jisté části etnika a prolustrovaní migranti to částečně vyřeší, evropanky se pomilují, zamilují, trochu se to pokříží, časem urovná a bude lépe.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1286
Zlatý marci1 959
Zlatý quentos 689
Zlatý ivzez 668
Zlatý iceT 649
Zlatý annas 615
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 503
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 470

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.