Avatar uživatele
zvonisek

Vymřeme na koronavirus?

Vymrou na něj češi?
Rozšíří se do všech měst a vesnic čr?

Zajímavá 0 před 1513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Promiň, že ti odpovím tím, co jsem před chvílí četla: Horší než infekce je panika!:-))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Blázníš? Takový virus ještě nikdy na této planetě nebyl, aby kompletně vyhladil lidstvo. A že by se specializoval jenom na Čechy? Pochybuji.To, že se rozšíří, je víc než pravděpodobné, ale určitě někdo přežije, neboj se 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Just Asuko

Neřekla bych že vymřeme, ale bez několik tisíců obětí se to asi taky neobejde. Každý říká o vzniku virusu něco jiného. A pokud je pravda že je to umělá nemoc, tak na ni určitě brzy vymyslí lék. A co se týká ČR tak je tu zatím kolem 13ti případů? Nemá podle mě smysl šířit paniku. Mor taky přece nezabil všechny a to byl možná ještě horší..

Upravil/a: Just Asuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Divím se jedné věci. Před pár lety (2014) se u nás objevila nákaza virem ebola, přičemž tak velká panika nevznikla a to různé kmeny viru ebola způsobují epidemie s mírou letality dosahující 50–90 %. Já osobně bych se bál tohoto filoviru než dnes obávaného koronaviru.
Nepamatuji na to, že by Češi vykupovali obchody, dělali si zásoby mouky, rýže, těstovin a jiných věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Zachovej klid, největší virus je život. Ten je totiž vždy smrtelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

To záleží jak budeme sobečtí a nenažraní. Úřady varují před cestováním do Itálie a primitivové argumentují že mají přeci už zaplacený zájezd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Další debilní dotaz, touž je fakt na hlavu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Prý jenom bohatí a slabí. Přímá úměrnost mezi nimi bývá a tento slaboučký virus má kosit jenom sobě rovné. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Odpověď zatím nikdo nezná. Já osobně bych to ak černě neviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ročně zemře jen při dopravních nehodách na silnicích 1.3 milionu lidí … panikaří někdo ? Přestávají se auta kupovat, jezdí snad lidi víc vlakem kvůli tomu ? Ne, řidič sedne do auta s naprostým klidem a bez větších obav o svůj život. Corona virus má momentálně na účtu něco přes 3 tisíce obětí a panika je kolem toho je šílená. Vůbec to nechci bagatelizovat, ten virus má samozřejmě teoretický potenciál způsobit mnohem hlubší škody pokud se jeho šíření nepodchytí správně, ale v této chvíli je to především panika.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

To víš že jo. Nezapomeň si koupit zásoby potravin a roušky.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=koronavi­rus

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Považuji to za velmi nepravděpodobné. Úmrtnost je v jednotkách procent z nakažených.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek