emm.kate

Výmluva – jak odejít dřív z rande? slíbila jsem kamarádce, která je na rande na slepo, že jí po půl hodině zavolám

s problémem, aby měla možnost odejít dřív. Jenže teď mě najednou nic důvěryhodného nenapadá…:) nemáte nějaký typ? ale nic o náhlém úmrtí nebo zranění – jsem docela pověrčivá. Díky

Nejlepší odpověď
aramah

To ji drží násilím nebo co,klidně přece může odejít.
Netřeba lhát..........

Další odpovědi
Calimë

No tak záleží na věku…
Pokud kamarádka pracuje, tak třeba že si musí napracovat, nebo nějaká pohotovost
pokud studuje, tak třeba má zítra zkoušku, nebo něco na ten způsob
nebo, ráno musí nečekaně vstávat např. v 2h…
něco na ten způsob?

RyuzakiKate

Tak především oceňuji to, že kamarádku takhle „zachráníš“. Navrhla bych třeba že tě třeba musí jít utěšit, protože se s tebou rozešel kluk, na tom není nic podezřelýho.