lukas.zmizik

vymlátili byste okno auta, kdybyste uvnitř uviděli pečícího se psa / kočku ?

já tedy ano, někdy i preventivně při pochůzce parkovištěm záměrně sleduji podezřelá auta a čekám, kdy ta šance příjde…
Doplňuji:
De o to, že týrání zvířat je trestný čin. Normálně bych zavolal na linku důvěry 158, vysvětlil jim kde su a co hodlám udělat a měl bych kryté záda. V rádiu říkali, že v Polsku je to tak běžné.

Nejlepší odpověď
anonym

Já ne…
Ale zavolal bych – případně, policajty – nejde o akutní ohrožení života (resp. nemohu to posoudit), takže nemám právo něco takového udělat…

Další odpovědi
arygnoc

ej vy agresore!

a čo keď si majiteľ pochúťky išiel iba dokúpiť cesnak?

;)

Awe

na to blbé okno bych makal další 3 šichty…Nestálo by mi to zato
Doplňuji:
Ty vole linku důvěry 158?No jo teď už tě chápu

anonym

Kdyby nepřijeli policajti do několika málo minut, začala bych o tom uvažovat intenzivněji,jen­že…kdo to pak zaplatí? Já !, jenže…cokdyž zvíře nepřežije? Kdo bude mít špatné svědomí? Já ! Je to těžký, na jedný straně ohrožení na životě, na druhý straně popotahování za „zločin“ (protože se vždy řeší spíš to vedlejší, tedy škoda na autě, ne zavinění uhynutí zvířete, nedej bože dítěte, to bych neváhala ani vteřinu), kdyby to nebylo fáro za dva melouny, ale nějaká skořápka, to je rozdíl, já vím, že v autě za dva melouny se umírá stejně jako v tom starém, levném, já ti nevim, uvažuju, proč se nadtím musí vůbec uvažovat, jsem zbabělá, uvažuju nad tím

Nazdar Bazar

Zajímavá záliba :D

zzzzz

Ne, poškozování cizí věci je také trestný čin.

anonym

Vymlatil bych majitele zvířete. Volal bych hasice nebo MP.

vertigo

Tohle je věc policie, která je povinna reagovat. V Polsku se dějí horší věci:
http://gitt.us/824574

slevin

me se tohle stalo.nechtel jsem rozbít okno,tak jsem zavolal na měštaky a ti idioti se mě ptali,jak ten pes vypadá,v jakém je stavu,jako kdybych byl nějaký zvěrolékař.

petra15

no teda Lukási…a co kdyz príjde práve ta hezká slecna zpátky k autu ? 🙂xD

lukas.zmizik

tak furt lepší, že jí řeknu: slečno zachránil sem ti psa – než: slečno, nasekejte si k tomu cibuli nahrubo… :)

Mc Merkurion

co když ho má ráda na česneku…

petra15

🙂

anonym

Takjí Lukáš řekne svý, teda doufám…

petra15

no to jeste nevís, ze on umí naplácat na zadecek…:-)xD

anonym

to umím i já