vymitani dabla

porad se snazim zjistit,co se deje DOOPRAVDY s lidmi,co jsou tzv. posedly dablem,ale vsade jsou jen pohadky pro ovecky blbecky.Co se s temi lidmi deje DOOPRAVDY?

Nejlepší odpověď
beer

Ve skutečnosti mohou mít tito lidé nejčastěji psychické onemocnění, což se dříve nedokázalo stanovit – proto byli „posedlí ďáblem“. Jindy si zase církev onu posedlost dokonce zneužívala ve svůj prospěch..

Další odpovědi
anonym

Pohádky pro blbečky…Pokud věříš na vymítání a ďáblem posedlé, tak se nediv. Na upíry, vlkodlady, víly, draky a hastrmany věříš taky?

Sarrow

Oni ti to můžou říct, ale se zdravým mozkem tomu těžko porozumíš :)

Jádrohlod

Dej si do vyhledavače " EXORCISMUS" A MŮŽEŠ CYLÝ VÍKEND ČERPAT VĚDĚNÍ , …

Andre5000

Celé to vymítání ďábla a ta posedlost jsou pohádky, jak sám píšeš, pro ovečky blbečky. Nejpřesněji to popsal „beer“.