JeRRyi88

Vymění jen baterii ?

Dobrý den.
Mám mobil samsung galaxy s3 mini koupen z O2. Mám ho zaplí a najednou se vypne a z 80% mám 2% baterie. Už jsem jednou takový problém měl. Šel bych tam podruhý a chtěl bych se zeptat jestli by mi vyměnili jen baterii když se stejnym problémem už jsem tam byl a „vyřešilo se to“. Mobil potřebuji k práci a nemohu ho nechavat 30 dní někde ležet když na to maj minutu práce. Díky za odpověď.

Odpovědi
gecco

Předpokládám, že se ptáš na reklamaci…
Obávám se, že servis bude chtít otestovat, kde je problém – a to za „minutu“ nejde.
Ale na počkání ti tu baterku vymění, pokud si novou koupíš (jenže – pokud je problém v mobilu, moc si nepomůžeš).

lexx

je v záruce ? máš doklad ? velmi často vymění kus za nový stejný kus nebo i jiný s doplatkem rozdílu cen, záleží na obchodníkovi a pravidlech obchodu…