Dados

Výměna telefonu

Zdravím, jde, když mám u O2 tarif i s telefonem, vyměnit telefon ještě před zkončením tarifu ?

Odpovědi
jpau

Jen doplním Bedyho,

  • telefon s Androidem si nevybírej vůbec
  • jdi si pro konkrétní věc

Já to tak taky udělal, vybral jsem si model z katalogu operátora a stál jsem si za svým, i když byla snaha mě přesvědčit o tom, že jsem si vybral špatně 🙂.

Bedy

Ano, pokud máte svůj vlastní mobil, tak můžete. Pokud chcete ale od operátora mobil za výhodnou cenu, tak si budete muset počkat do vypršení smlouvy.

Nenechte se ale uchlácholit od operátora s výběrem mobilu, často doporučují opravdové „kousky“, které se akorát časem používání zpomalují, sekají, jsou s nima občas i velké problémy. Levný mobil s Androidem si nenechte doporučit.
Vlastní zkušenost.

pokazdejinak

pokud máte smlouvu na dva roky, můžete se jim znovu „upsat“ 1/2 roku před vypršením lhůty – ale musíte jim to znovu podepsat na dva roky (a omlouvám se, ale nevím, jestli vám ten půlrok odpustí nebo to sečtou)