elinkabublinka

Výměna mechaniky CD/DVD v notebooku

Chtěla by jsem vyměnit mechaniku CD/DVD v Notebooku za mechaniku s technologií Light Scribe.Vím,že výměna je jednoduchá-sehnat tuto mechaniku se dá snad jen přes servis,ale objevila jsem jediný,kam musím Notebook zaslat poštou/je v Ostravě/jelikož jsem z jihu Čech,nemíním posílat poštou,ani dojíždět.Budu moc vděčná za každou kladnou zprávu.Předem dík a srdečně zdravím.
Doplňuji:
Mnohokrát děkuji za odpověď k0Seek.
Kdyby to bylo tak jednoduché,má otázka by tu nebyla.Konkrétně můj prodejce na mne koukal,jako by jsem přišla z jiného světa a servisní muži v okruhu 60 km mne odkazují jinam a od jinam zase jinam.Přesto dík za odpověď.elinka­bublinka

Odpovědi
k0Seek

Mechaniku do NB s technologií LightScribe vám sežene jakýkoliv počítačový prodejce a bude to i levnější než v autorizovaném servise. A když uděláte hezké oči tak vám jí a zadáčo vyměněj 🙂