Vymazání vrchní lišty 2

Tak ty rady nezabraly.. jestli ještě můžu poprosit o nějaký další varianty jinak vemu krompáč a bude 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

tak to tedy zkusím já,klikněte pravým na úplný horní okraj prohlíče do prázdného místa a tam se vám ukáže nabídka,patrně nebudete mít zatrženou "hlavní nabídku,jestli ano,tak si vyberete,kterou zaškrtnout.Toť vše-enjoy.

Další odpovědi
standa

ALT + SHIFT +Z
ALT + SHIFT +N
ALT + SHIFT +H

Postupně stisknětě trojklik ALT + SHIFT + nejprve písmeno Z, pak N, pak H
(a při klikání na jednotlivá písmena stále držte AlT+SHIFT)

MAFIA777

f11

anonym

S tim krumáčem bych nespěchal,někdo jistě poradí a vše bude O.K. A lepší je sekera.