Vymazání vrchní lišty

Omylem jsem vymazal na Mozile Firefox vrchní lištu kde jsou nápověda, nástroje, záložky, domů,šipky,ak­tualizovat.. poradí mě někdo jak to dostat zpět dík

Nejlepší odpověď
standa

Tak to je ale náhoda 🙂 včera jsem tuto akcičku dělal taky (dcerušce se podařilo nějak odškrtnout fajfku u zobrazení ´nástroj.lišty´)

Trápil jsem se a nakonec pomohlo toto:
(mám XP)

  • Start – Programy – Mozilla Firefox
  • pak by se měly objevit dvě ikonky ´Mozilla Firefox´ a ´Mozilla Firefox (nouzový režim)´
  • na jednu z nich jsem kliknul (nejspíš na tu bez nouz.režimu) a vyskočilo mi okno, kde jsem mohl zaškrtnout různé varianty a mezi nimi byla i varianta ´obnovit původní nastavení zobrazení nástrojové lišty´

… a pomohlo to 🙂

Další odpovědi
NickD

Nepoužívám zrovna Mozilu,ale zkus pravým na vrchní lištu a zvol „Řádek nabídek“.Melo by ti to naskočit.