ten který je

Vymazání některých alb

Prosím kdo mi poradí jak mám vymazat některá hudební alba uložená na mém Ipodu?Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Nejprve naimportujete skladby, zvukové knihy i různé jiné audio nahrávky do vašeho počítače a pak
je nahrajete do vašeho iPodu nano. Jednotlivé kroky mohou být tyto:
• Převod skladeb z CD nebo z hard disku do iTunes ve vašem počítači. Skladby a nahrávky též můžete
zakoupit v internetovém obchodě iTunes Music Store (k dispozici pouze v některých zemích).
• Pokud chcete, můžete skladby a nahrávky uspořádat do Playlistů.
• Nahrání skladeb a nahrávek do iPodu nano.
• Přehrávání skladeb a nahrávek.
čeština na iTunes
http://itunes­.iphonezone.cz/

iTunes
iTunes je hudební aplikace určená pro použití společně s iPodem nano. Po připojení iPodu nano k počítači
se iTunes spustí automaticky.

Tento průvodce obsahuje popis jak dostat hudbu a jiné audio nahrávky do vašeho počítače, uspořádat
je do seznamů zvaných Playlisty, nahrát je do iPodu nano a měnit nastavení iPodu nano.

na tomto linku jsou první dva odkazy návody na použití iPodu:

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ­_csCZ301CZ293&q=Vy­maz%c3%a1n%c3%ad+n%c4%9b­kter%c3%bdch+al­b+na+Ipodu

Zdroj: Tento průvodce obsahuje popis jak dostat hudbu a jiné audio nahrávky do vašeho počítače, uspořádat