Výmaz trestu z rejstříku

Dobrý den.Před 24 lety jsem byl odsouzen na 6 měsícu podmín. a pak amnestován.Dnes mám stále zápis v trestním rejstříku,ikdyž by se mělo na mě hledět jako na netrestaného a tudíž i nemít žádný záznam.Mužete mi zdělit z jakého duvodu ho stále mám a jak postupovat aby mi byl vymazán? Děkuji

Odpovědi
standa

Důvodem je, že jste nepožádal o výmaz…

Více viz odpověď na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vypis-z-rejstriku-trestu-2