crazyking

Vymáhání pohledávek

chtěl bych se zabývat problematikou vymáhání pohledávek z právního hlediska. Na co se zaměřit z hlediska zlepšení, zvýšení efektivity při vymáhání pohledávek?

Odpovědi
Michal Kole

Nejlevnější pro Vás i pro dlužníka je dohoda na nějakém splátkovém kalendáři. Je nutné dlužníkovi připomenout, že čím víc právních kroků uděláte, tím to bude pro něj dražší.

Dnes lze vydat elektronický platový rozkaz,více bohužel nevím.

jmhad

Na to už jsou tady jiní.Ti používají ze zákona faktor strachu a berou za 30 korun dluhu až 18000 provize.Tedy rada – prostudovat zákon o exekucích.

martan75

Zdravím, jak píše Michal Kole, když ho upozorníte na to, že čím víc kroků podstoupíte, tím to bude mít dražší,. Zároveň si myslím, že ani to některým dlužníkům „nepomůže“. Pokud byste se potřeboval poradit s někým, kdo tomu rozumí a ví, jak z dlužníka dostat peníze, tak doporučuji Ciprýn Kiršner. Tohle je článek, kde píšou o vymáhání dluhů. https://www.ci­kr.cz/co-delat-kdyz-jste-nekomu-pujcili-penize-a-tento-vam-je-nevratil/

Iwette

Co se dluhů týče, za sebe můžu doporučit agenturu www.varujeme.cz , dluh který trval rok vyřešili za 2 týdny. (To přišla první splátka…od té doby chodí pravidelně každý měsíc) Tato firma vymáhá celkem originální metodou, žádnou podobnou firmu jsem nenašla…Už při čtení jejich nabídky jsem tušila že by to mohlo fungovat, podívejte se sami. www.varujeme.cz