anonym_420

Chtějí-li dva 16letí jet sami do Německa a přespat tam v hotelu, potřebují potvrzení rodičů, nebo stačí OP?

Zdravim, chteli bysme jet s pritelkyni na vikend do Nemecka a prespat tam v hotelu. Jsou potreba nejaka potvrzeni, kdyz je nam oboum 16 let? Staci OP nebo potrebujeme potvrzeni od rodicu?

Nejlepší odpověď
ten který je

Tam je to jedno,tam je nepřeberné množství nezletilých co mají plnovousy a žádný z nich nějaké potvrzení od rodičů nebo doklady nemá.

Další odpovědi
Kepler

Nic není třeba, pouze OP. Jste nezletilich, budou vám rozumět nämlich.

Drap

Potřebujete OP nebo pas.Nic jiného neni potřeba