tenisacek15

Kam se podívat v centru Prahy kromě Náplavky, Vyšehradu a Karlova mostu?

Ahoj, chystám se ve čtvrtek do Prahy na jednodenní výlet. Chtěla bych stihnout hlavně Vyšehrad, Náplavku (labutě), Karlův most.. Nemate nějaký tip kam se podívat ještě v okolí, co není moc daleko (např. nějaké pěkně místo u Vyšehradu)? A dá se dojít z Vyšehradu na náplavku a z náplavky na Karlák pěšky? Prosím o radu, jak toho stihnout co nejvíce a tip, co ještě navštívit :) děkuji

Odpovědi
fcoop

Prohlédnout,sku­tečně prohlédnout si historickou Prahu a strávit to, zabere dost času.
Nemá smysl pobíhat z místa na místo,to je ovšem každého věc.
Pěkná lokalita je třeba Nový Svět.
Ten je kupodivu a naštěstí docela opomíjený,culící Japonec s klackem na selfie je tam rarita.
https://bydle­ni.idnes.cz/no­vy-svet-praha-0ir-/dum_osobnosti­.aspx?c=A150519­_175403_dum_o­sobnosti_web