vyléčila vás už z něčeho?

http://www.pan­na.cz/prirodni-lecby.6/kocka-tajemstvi-zvirat.224.html
Doplňuji:
musím říct že to její vrnění má něco do sebe,pokaždé když jsem unavená a ona si mi lehne do klína a začne vrnět tak mě to jednak uklidnía kolikrát i uspí

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, syna. Některé kočky i páníčkovu nemoc převezmou na sebe.

Další odpovědi
mojitek

to neni zalezitost kocek,ale zvirat vseobecne.Totez plati i u potkánků…

ReHu

Zajímavé.
Vytisknu a přečtu zítra při venčení 🙂.
A…zatím nevyléčila, i když kocoura mám na klíně každou chvíli.

Miroslavst

Zatím ne a doufám že ne. Pokud by mě vyléčil, kdo by zde pokládal otázky? :D:D

iceT

Velice zajimave cteni.Nektera zvirata maji lecebne ucinky,kone,psi,na­priklad,hlavne na psychiku,ale nejen to,jak jsem cetla.