Kryšpín

Výkupné z Česka do vzdálených krajů – kde je asi pravda?

Některé informace z tisku za Anču a Tonču bylo vyplaceno 145 melounů, vrchní chránič státní kasy pan Andrejko prohlásil, že mu o zvýkupném cestovatelských divčin není nic známo. Kdepak asi je pravda, neb to obyčejný člověk nesmí vědět.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
VeRe1983

Ne

Podle mě Andrejko nic neví, protože to jde prostě z rozpočtové kapitoly daného rezortu. A jestli se za ty peníze koupilo 145 000 flašek dvanáctileté whiskey pro zaměstnance a jejich kamarády, anebo výkupné, to se (zatím) nedá zjistit. Nevím, jen dedukuju. Samozřejmě je ale možné, že narozdíl od pana Stropnického, kterého brzy jistě uvidíme v další řadě kriminálek raději drží jazyk za zuby. Ono je to koneckonců dobře, protože teď abych jel do Afghánistánu, Sýrie, Mali nebo Albánie s grónským pasem…to bude opruz ho shánět. A kdyby to nevyšlo, začněte na mě šetřit 75 mega, budu vám vděčný :).