mandat

Vykradli vám někdy chatu?

Prosím ty, kteří chatu nemají, aby nehlasovali.
Doplňuji:
barabakan: Já se jen chtěl vyhnout „vtipným“ odpovědím, že jim chatu nevykradli, protože žádnou nemají.

Nejlepší odpověď
Drap

ano

Další odpovědi
bolak

mně vykradli sklep, to je prakticky to samý co chata, akorát bez oken a na metru čtverečním

anonym

Není tvoje doplnění otázky „diskriminační“? I když nemám chatu, pouze srub, nemám právo odpovědět ?

mosoj

Mně ne ( chatu nemám, mám rekreační domek), ale sousedovi ano.
Takhle to může být ?

Nely.P

Bohužel ano :-/

led

Vykradli nielen chatu a úrodu, ale neskôr ukradli aj celú záhradu (legálizované nelegálné reštitúcie)

pusinka50

Ano. Přímo uprostřed chatové osady. Naštěstí jsem tam nic cenného neměla, ale věci byly rozházené všude po podlaze

Emefej

Ne, chatu nemám, Ano, rekreační domek má vykradli několikrát.

AJICEK

ano!!několikrat a proto v ní nemám nic cenného a pro jistotu ji už ani nezamykám alespon nemusím věčně opravovat vypačené dveře.

Lamalam

Chatu nevlastním, ale chalupu nám vykradli několikrát. Naposledy sebrali samé bezcenné věci, např. nádobí, plastové židle, lopatu apod.