astroamateur

Výkonný stolní PC do 30000kč?

Mohl by mi někdo doporučit ten nejlepší stolní počítač do uvedené cenové relace a jaké komponenty by se hodily mít v tomto PC? PS: Vybírám sestavy výhradně na alze nebo na www.mironet.cz kde si potenciální sestavy konfiguruju. Případně že byste sestavili vhodnou sestavu na mironetu pošlete mi její kód. :)

Odpovědi
anonym

Prosím, na mironet.cz nekupujte. Je to nejhorší prodejce se kterým mám zkušenost.

Když jsem si zakoupil svůj lenovo tak jsem byl naprosto spokojen ale při poruše se opravdu čekalo 29 dní (což u Alza.cz jsem čekal max 15 dní na opravu) při napsání na podporu Mironet.cz mi bylo poprvé napsáno že se omlouvají ale nemají informace o aktuální opravě a že nemohou zavolat na ústřednu (u Alza.cz je odpověď do 2 hodin, při zavolání okamžitá). Další den co jsem psal tak již mi nebylo vůbec odepsáno. Je to nejhorší zkušenost co mám, a již u nich nikdy nenakoupím. Radši si připlatím u Alza.cz