Avatar uživatele
jackhammer86

Výkon v práci a šikana?

Dobrý den, můj výkon v práci lze spočítat v práci je dost děsná šikana vedoucí přišel zamnou a říkal že prý můj výkon je malý ale podle jak jsme si to spočítal tak výkon můj je o 50% víc než co tvrdí vedoucí tak jsme mu to vyčetl a jeho argument je že to není tak i přez to že to mám 100% spočítané ale prosté vedoucí to nechce přiznat že děla chybu co jsi o tom myslíte ? A jak vycházíte když máte vedoucího který má různé mentální problémy asi? A horší je ze ten vedoucí zmanipulje ostatní vedoucí a pak tým těch bláznů jde po vás… :) Díky předem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Odpoveď byla označena jako užitečná

V takovem pripade bude nejlepsi, si co nejrychleji najit jine misto, kde si Vas budou vazit a budou se k Vam slusne chovat, at jde o jakoukoliv praci.
Mate jen jedno zdravi a nikdo Vas nema co sikanovat. Debil se nezmeni a tak hura na jobs.cz

Upravil/a: yuko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jackhammer86 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Přijde mi to, že pořád hledáš nějaké kličky.
Tak prostě, když v práci nejsi spokojený, najdi si jinou. Lidi teď hledají skoro všude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Pracovní výkon zásadně posuzuje zaměstnavatel,
tedy nadřízený, nikoliv zaměstnanec (podřízený).

Nemluvě o tom, že kdybyste na tom jak pracovně tak početně byl
tak dobře, jak zde prezentujete, byl byste na místě svého nadřízeného
Vy, nebo byste třeba podnikal.

PS:
Vzhledem k tomu, že práci nezvládáte (jak jste nám zde nedávno napsal), nejspíš nepůjde o šikanu ani o chybu nadřízeného.
Spíše se přikláním k tomu, že nejste schopen (stejně jako téměř
všichni zaměstnanci) svůj pracovní výkon objektivně posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Lidé tvého typu byly za minulého režimu pohromou pro mistry a vedoucí!!
Zaplať bůh, že to skončilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… podle tvých názorů, bych se přikláněl na stranu zaměstnavatele ( https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kontrola-neschopenky-od-zamestnavatela-extra-okolnosti , https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prekazka-v-praci-a-konec ) … ale to jen můj osobní názor …

před 2117 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek