vykon trestu

dobrej chtel bych se zeptat momentalne ziji v zahraničí a rodina mi rekla ze me hladala policie pred 3 roky jsem mel prej udelat loupezní prepadeni za to jsem dostal podminku 2 roky ta mi uz skoncila ted mi pry prislo ze mam jit nekomu svedcit a ze bezemne nemuzou uzavrit spisy muzu byt za to trestan kdyz rikaly rodicum ze na me daji celostani patrani jestli na me pada amestie ale papiru mam napsanze jsem obzalovany

Odpovědi
Standa1

Za neúčast svědka (bez řádné omluvy) na soudním řízení může soud uložit sice jen pokutu, ale až 50.000 Kč.

Píšete „mel prej udelat…“, takže jste byl souzen v nepřítomnosti ? Rozsudek jste asi neviděl, že ?

Pokud je pravda, že jste celostátně hledán, tak určitě ne kvůli tomu, že máte jít svědčit.

Na vašem místě bych si nechal POŘÁDNĚ zjistit jak je to s vaším trestem a zda nejste obžalován z nějakého ´nového´ trestného činu…