dust8

Vykazují lidi z obchodů pokud si u dveří nedali na ruce připravenou desinfekci? Pokud ne, tak na to však mají právo?

Nejlepší odpověď
annas

U nás nepustili do jedné lékárny. Na dveřích bylo vyvěšené nařízení vlády. týkající se desinfekce atd.

Stolek s desinfekcí je umístěný uprostřed místnosti blízko dveří, žádný zákazník nemohl minout, pokud ne, magistr zákazníka nevyhodil, ale upozornil ho.

Podobně jako s vymezenou dobou nákupu pro důchodce, která už je zrušena, nikdo v marketech či jiných prodejnách se nezajímal o to, zda si někdo ruce desinfikuje, nebo má rukavice.

Další odpovědi
led

Ak si dáte na ruky priložené jednorázové rukavice, nemusíte si robiť dezinfekciu rúk.
Pokiaľ platí patričné vládne nariadenie musíte použiť jeden z týchto prostriedkov ochrany pred pandémiou: jednorázové rukavice, alebo dezinfekciu rúk.

anonym

Priorita je ochrana dýchacích cest. Desinfekce na ruce je podle mého rozhodnutí toho člověka, ale měl by. Ochranka u toho není.

Edison

Nevšiml jsem si, že by vykazovali. Ale měli by a právo na to z nařízení vlády MAJÍ.