mallone

Vykašlat se na tu práci?

Vůbec si nevím rady, našel jsem si práci na dlouhý a krátký týden vždy od 9:00 do 21:00, takže je celý den „zabitý“ když večer usínám mám blbý pocit, že musím zítra do práce, ráno hnusný pocit že tam musím, pak tam trpím 12 hodin a odpočítávám minuty do konce. Šéf je idiot. Při chybě na mě řve a že nechápe ty mladé lidi, nejsou mi ani schopni řict plat, říkají že se to všechno musí zpracovat a posila se to někam, počitam že tak 10 za měsíc, teď otazka jestli to dělat za tuhle cenu a nebo mám možnost vklidu brigada měsicne 5 + najit se něco dalšího(což je snad nemožne z posl. roku hledání brigád/prace), ale oboje časově dohromady nejde

Nejlepší odpověď
ladaadal

Tak tohle snad musíš vědět sám, s tím ti nikdo neporadí.
Jen pro představu – večer blbý pocit a ráno hnusný pocit, že musíš do práce – to si zvykej, může se ti stát, že to tak budeš mít celý život. Jen pár lidí má práci jako koníčka, ostatní to prostě musí překousnout.
Šéf je idiot – tak tohle si budeš říikat celý život stoprocentně, ať už budeš jako dělník, úředník nebo manažer, vždycky nad tebou nějaký blbec bude (pokud nebudeš mít vlastní firmu).
Nejsou ani schopni říct plat – no, to je ale tvoje chyba. Normální člověk podepíše smlouvu s vyměřovacím základem a pak nastoupí do práce. Opačně to udělá jen idiot.
Možná by stálo za to, zamyslet se sám nad sebou, nemyslíš?

Další odpovědi
ivzez

Práce se dnes hledá těžko,
což sám svou větou potvrzujete.
A každý šéf bude idiot.

Jste ve zkušební době, pracujete jenom 15 směn v měsíci,
takže vedle této práce klidně můžete hledat další – takovou,
která Vám bude lépe vyhovovat.

Ve zkušební době můžete skončit ze dne na den.
Stačí ráno šéfovi předat písemné zrušení (pozor to není výpověď)
pracovního poměru a další den už můžete nastoupit jinam.

marci1

12 hodin pracovat, to musí být vyčerpávající, jak fyzicky, ale hlavně psychicky. Pokud si chcete zachovat duševní zdraví, tak si najděte něco jiného. A to už nemluvím o tom, že ani nevíte, za jakou mzdu pracujete. Víme všichni, že se práce hledá dost složitě, ale já bych 12 hodin nepracovala.

iceT

Vykašlat se na tu práci,protože pokud do práce musíš chodit,jako že musíš a chodíš do ní s odporem,tak to není práce pro tebe.Můj názor je ten,že práce tě musí bavit,alespoň já jsem to tak měla ať jsem dělala ve studené kuchyni nebo v hospodě.No,v té druhé hospodě už to tak nebylo a taky jsem tam chodila s odporem do té doby než jsem našla něco jiného,co by mě bavilo.Pokud nejsi v práci spokojený,tak se to odrazí i na tvém pracovním výkonu a nasazení a taky na chování k ostatním spoluzaměstnancům.
Takže za mě vyměnit práci,pokud to půjde nebo zatnout zuby.

arygnoc

je to zverstvo, niekde robiť 12 hodín.
to by som zakázal.

osobne: ani by som na takú prácu nenastúpil, vážim si sám seba.