Akimek7777

Vykadí pes alobal, který sežral?

Dobrý den,pes mi v noci sežral kus alobalu po kebabu,který našel v koši.Chci se zeptat,zda ho sám vykadí nebo co bych mu mohla dát aby to z něj rychleji vyšlo.Je to pro psa hodně nebezpečné? Pes je střední německý špic,váží 16 kg a má 11 let.Už 2 roky bere léky na srdíčko.Poradíte? Má s tím někdo zkušenost,konkrétně s tím alobalem?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží taky jak velké to byly kusy, které sežral a jak to rozkousal. Alobal ve větším kuse může být i dost rizikový. Lépe ti poradí veterinář po prohlédnutí.