janek66

Vyhřívaný potah autosedačky.Je nějak vyřešeno zabránění vybití akumulátoru u stojícího auta?

Podle popisu zboží je vybaven termostatem a zástrčkou.A zásuvka je v autě pod proudem při vypnutém zapalování a vytaženém klíčku.Pokud tedy nechám zaplý potah v zásuvce bude hřát až do vybití baterie.Ne?Třeba autolednička se sama vypne při poklesu napětí.

Nejlepší odpověď
venkovan

Co takhle před odchodem z auta potah vypnout aby nehřál. nevím jak kdo, ale nechat zapnutý elektrický přístroj, který není takto standardně výrobcen připojen, považuji za lehkomyslnost. Je to zdroj potencionálního požáru.
Nevím jak kdo, ale mít trvale zapnuté vyhřívání sedadel není pro zdraví nic příjemného. Osobně když musím, tak vyhřívání sedadel mám zapnuté necelé dva kilometry – cca 3 minuty a potom je vypnu. A když jsem je neměl, stačilo pod zadek a bedra si z domova vzít deku, svetr apod.

Další odpovědi
mojitek

Přesně tak jak píše Venkovan.Mimoto třeba i některá neznačková nebo levná autoradia můžou vybíjet baterku