Marta077

Vyhrál někdo vyšší částku při vyšší investici v Sázce (Sportka, EuroJackpot apd.)?

Když vyšší investice, myslím opravdu vysoká investice.

Drap: Vím, myslím názory od vás tady, zda je někdo mezi šťastnými.

Odpovědi
Hufnágl

Ne, nikdy jsem nedal do sportky více než 100 korun, ale říkám si, že vyhrát se dá i na jeden sloupeček.

Drap

Ano vyhrál. Pravidelně se to i zveřejňuje, kolik a z kterého kraje je výherce větší sumy.

Tw!st

Ve zmíněném bohužel ne, tomu se nevěnuji. Ale už několik let se věnuju sportovnímu sázení, tam jsem měl několik výher v řádů desetitisíců.

Rokio

Vyhrál jsem částku o hodnotě 6.500 Kč na Toluně při nulové vstupní investici. Investoval jsem pouze čas na vyplňování placených průzkumů, kde jsem získával i losy, pokud jsem se do průzkumu nekvalifikoval.

Událost se stala minulý rok.

O zisk z loterie jsem se rozdělil s rodinou. Nechal jsem si pouze čtvrtinu výhry.