cvikra

vyhrál již na pc někdo iPad

při brouzdání na počítači jsem dostal zprávu že jsem vyhrál iPad a že mám odpovědět na nějakou otázku sms za 50 korun v bláhové naději jsem odpověděl a v zápětí přišla otázka druhá tak jsem se na ně vyflákl. Má někdo podobnou zkušenost.

Nejlepší odpověď
mosoj

Škoda že jsi nepokračoval po několika otázkách za 50 kaček, by ti jich přišlo najednou deset á 50 Kč !!! S jídlem roste chuť.

Ať žije zlodějna.

Další odpovědi
anonym

Ano. Vím o co jde. To nevadí. Horší je, že za těmito hrami s reklamou stojí osoby registrované nejen na fórech ale i na seznamkách. Jak asi probíhá taková komunikace mezi lidmi? Dej mi svou adresu, já ti pošlu kousek českého letadla.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Le­tadlo