Čt4

Vyhrabe se někdy fotbalový klub SK Slavia Praha z fotbalové krize?

Myslíte si že fotbalový klub Slavia Praha se vykope (jako znovu vstane) a bude bojovat o Vyšší příčky kam vždycky patřila nebo Navždy spadne o boje o udržení nebo dokonce spadne do 2 ligy.? Kam zásadně nepatří? 🙂

Odpovědi
pl4toon

Patří, nepatří :D Když nepodávají výkony, tak dostanou to co jim patří, možná i druhou ligu. Si hrají na hvězdy, ale fotbal okopávají jak babča zahrádku. Furt si stěžují na něco, co jim brání v dobré hře, ale kdo tvoří hru? Hlavně fotbalisti. Mění trenéra jednoho za druhým, ale co z toho? Kde nic není, ani čert nebere. Na fotbal jsem zanevřel, je to jen o penězích, aby si mohli jezdit v drahých autech, parádit se na veřejnosti a pak se válej po trávníku jak kus víte čeho. Fotbal už není co býval, samá kšefty, úplatky, simulantští šampóni.
Koukám na hokej :)