Mili @

Vyhovuje vám ranní vstávání do práce ?

Nebo by vám vyhovovala více volná pracovní doba?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já mám volnou prac. dobu, ale stejně se budím brzy, takže mě nečiní vstávání potíže.Vstanu i když nemusím

Další odpovědi
kropitko

vstávám ráno a bez problému. Do práce nechodím.

led

Je to len otázka zvyku a rozloženia si celodennej činnosti.
Ak sa občas večer pozabudnem pri počítači, v práci to nesmie byť na mne vidno. V takom prípade sa mi osvedčilo radšej nespať, ako málo spať a byť nevyspatá 🙂

quentos

to tedy nevyhovuje, jsem noční pták; naštěstí mám ranní jen zhruba dvakrát do týdne.

Elk

Celkem mi to nevadí, protože chodím do práce rád a taky dělám na směny, takže těch ranních směn není tolik. Takže mi to nedělá problémy, ale mám kámoše, který chodí na ranní pravidelně pozdě, nebo na poslední chvíli a když se mu povede přijít včas, tak se ho ptáme, jestli není nemocný.