jsemjá

Vyhovuje vám nový web? Jak zde napíšu zprávu?

Přišel jsem sem po dlouhé době, a najednou tohle. Zdá se mi, že minulý vzhled Webu, byl přehlednější. Ale mám to na mobilu, takže nevím, jak to vypadá na počítači, ale příjde mi to nepřehledné.

Nejlepší odpověď
Arne1

Na počítači to vypadá stejně úděsně jako všechny moderně vyhlížející weby. Nepřehlednost je jednou z vlastností.

Další odpovědi
orwell

Zákon vývoje. Já to beru nějak takhle:
Příroda: pokud se něco dlouhodobě osvědčuje netřeba to měnit. Proto např. žralok vypadá stejně, jako před milionem let.
Člověk: pokud se něco dlouhodobě osvědčuje, je nejvyšší čas to zk**vit. :)

annas

Jak odeslat zprávu? Klikněte na profil toho, jemuž chcete napsat, objeví se Poslat zprávu. V pravém roku v zeleném orámování je obálka, tam se objeví číselné oznámení, když vám někdo napíše.

Zda vyhovuje, pokud zde zůstávám, nezbývá než se smířit s novou podobou. I když to byl šok. Hledala jsem něco v Google, najednou se objevily Odpovědi – přihlásit se. Nejdříve jsem se domnívala, že jsem omylem stáhla verzi, kterou geOrge zveřejnil v prodejně Chrome.

Klikla na stránku, kterou jsem měla otevřenou v jiném okně a už jsem byla doma. Vzpomněla jsem si, že někde admin zmínil, že nás čeká překvapení. Měl pravdu.
l

mosoj

Aby někdo vytvořil takovouto slátaninu, na to musí být opravdový machr. Nicméně, takovýto je duch doby. Myslet umí málokdo, asi to moc bolí!

Smack

Nový vzhled vymyslel blbec.