Avatar uživatele
jsemjá

Vyhovuje vám nový web? Jak zde napíšu zprávu?

Přišel jsem sem po dlouhé době, a najednou tohle. Zdá se mi, že minulý vzhled Webu, byl přehlednější. Ale mám to na mobilu, takže nevím, jak to vypadá na počítači, ale příjde mi to nepřehledné.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Na počítači to vypadá stejně úděsně jako všechny moderně vyhlížející weby. Nepřehlednost je jednou z vlastností.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Zákon vývoje. Já to beru nějak takhle:
Příroda: pokud se něco dlouhodobě osvědčuje netřeba to měnit. Proto např. žralok vypadá stejně, jako před milionem let.
Člověk: pokud se něco dlouhodobě osvědčuje, je nejvyšší čas to zk**vit. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Jak odeslat zprávu? Klikněte na profil toho, jemuž chcete napsat, objeví se Poslat zprávu. V pravém roku v zeleném orámování je obálka, tam se objeví číselné oznámení, když vám někdo napíše.

Zda vyhovuje, pokud zde zůstávám, nezbývá než se smířit s novou podobou. I když to byl šok. Hledala jsem něco v Google, najednou se objevily Odpovědi – přihlásit se. Nejdříve jsem se domnívala, že jsem omylem stáhla verzi, kterou geOrge zveřejnil v prodejně Chrome.

Klikla na stránku, kterou jsem měla otevřenou v jiném okně a už jsem byla doma. Vzpomněla jsem si, že někde admin zmínil, že nás čeká překvapení. Měl pravdu.
l

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Aby někdo vytvořil takovouto slátaninu, na to musí být opravdový machr. Nicméně, takovýto je duch doby. Myslet umí málokdo, asi to moc bolí!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Nový vzhled vymyslel blbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek