jirka F

Vyhovuje vám malý ukazatel myši, nebo si jej musíte zvětšit, abyste na něj lépe viděli?

Já jsem si ho musel zvětšit protože jsem vůbec neviděl kde se pohybuje?

yhovuje vám malý ukazatel myši nebo si ho musíte zvětšit aby jste na něj lépe viděli?

Nejlepší odpověď
annas

Velikost ukazatele myši jsem nenastavovala, zatím mně vyhovuje. Ale přiznávám, že o této možnosti nastavení nevím.

Další odpovědi
Hufnágl

I já si ukazatel musel zvětšit. Aspoň vím, kde se nachází.

led

K obrázku šipky mám nastavený „chvostík“ a používam CTRL
Viď:
Myš vlastnosti – ukazovateľ možnosti:
viditeľnosť – zobrazovať stopu ukazovateľa myši
po stlačení klávesu CTRL zobraziť umiestnenie ukazovateľa