Kepler

Vyhovuje vám dosavadní způsob léta?

Nebo „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným…“? Mně osobně vyhovuje, úmorná vedra nemám rád.

Nejlepší odpověď
quentos

Jsme na tom stejně, taky nemám rád vedro.

Další odpovědi
aliendrone

Za posledních cca 5 let je to asi NEJ léto, co pamatuji. ;) :)

Rokio

Souhlasím s tebou, Keplere. Sice trochu více prší a je to mnohem lepší než velká vedra.

da ny

I mně celkem vyhovuje.
Až na ta studená rána. Když jdu na půl 6. či 6. h. do práce, musím se nabalit
jako pumpička :D. Dnes bylo 10°C, v sobotu 5°C.

dudu

Mně též.

ten který je

Jsem spokojen.Jen nevím,zda dojde k zlevnění potravin,když odborníci říkali že kvůli nedostatku vláhy se budou potraviny zdražovat.:-)

zjentek

Super, jde to dobře! Trochu to celé špačí častý a silný nárazový vítr, neobvyklé průtrže mračen „z čistého nebe“ a sem tam kroupy jak dvoukoruny, ale jinak je to cajk.

anonym

Ano, jsme venku a nepaříme se ve vedrech. Má dokonce sprchnout, svěží vzduch je potřebný a doufám, že nás nečekají tropy. Léto nemusí být období nesnesitelného horka a přitom může být prima.

jsemjá

Teď mají přijít teplé dny, takže ano, vyhovuje, ale spíše teprve bude.

Emefej

Vyhovuje, nesnáším vedro.