Apolocze

Které jsou výhody a nevýhody investovani do ETF přes banky a aplikace?

Chtěl bych diverzifikovat brokery a to v ramci klasických aplikaci (XTB,T212,Degiro) a fio banky , počítám u fio banky s vyššími poplatky budu tam nakupovat ETF na xetře . Me portfolio by se skladalo 50% apka a dalších 50% fio .Myslíte že u fio brokera budou v budoucnu nějaké regulace jak ze strany státu tak EU , případně nějaké další nevýhody či naopak výhody u investovani u banky?

Odpovědi
Pepa25

Regulace investičních služeb je stejná pro nebankovní obchodníky s cennými papíry (XTB, Trading 212, DeGiro) i banky (Fio banka). Na všechny dopadá MiFID II/MIFIR. Samozřejmě se liší jejich obchdní podmínky, jaké obchodují trhy atd. Ale třeba ochrana spotřebitele je dána právě tou zmíněnou evropskou regulací.

Blahoslav_Ju

Webová stránka https://sloven­skeonlinecasi­no.com/ je všetko, čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.