BEAES

Výhodná pojišťovna

Dává letos vaše pojišťovna nějaké výhody, balíčky, příspěvky??

Odpovědi
iwetax

Já mam pojišťovnu ministerstva vnitra. Ta mě letos naštvala. Kvůli výhodám jsem k ní v roce 2007 přešla. Minulí rok proplácela 1000kč na různé věci (plavání miminek, cyklistická přilba, vitamíny, očkování) Letos neproplácí nic. Já počítala že mi letos proplatí 1000kč na plavání , zaplatila jsem 2000kč 7.1.2010 a až potom jsem zjistila že nedostanu zpět nic.

kupkina

Mohu doporučit Pojišťovnu štěstí.

BEAES

…také jsem něco podobného zjistila,mám MA, asi to bude u všech zrušené, pokud někde příspěvky dávají, tak napište, díky.