Avatar uživatele
hapiky

Vyhodíte si ještě někdy z kopýtka?

Vyhodíte si ještě někdy z kopítka?


Mám pocit, že to platilo více za komančů.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podobná otázka zde byla.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-nejlepe-vyhodit-z-kopytka-a-z-ceho-toto-slovni-spojeni-vzniklo

Jak si nejlépe vyhodit z kopýtka a z čeho toto slovní spojení vzniklo ?

Zda platí, nevím, ale na flám nechodím, z kopýtka si tedy nevyhazuji. Nechodí se dnes víc na párty?

Co je kopítko, netuším.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Platí to stále. Len sa pozrite okolo seba, o médiách ani nehovoriac, koľko ľudí si vyhadzuje z kopýtka, hlavne tí, čo na to majú…
Každý človek sa potrebuje raz za čas nejakým spôsobom uvoľniť. Nie vždy to musí byť „vyhazovat si z kopýtka snad jen v hospodě, nebo na divokých domácích párty“. Jestvuje aj slušné „vypustenie pary“ napríklad zlezenie hôr, alebo peši na Balt, či vo svojich 100 rokoch navštíviť „didžinu“… Do mojich „vyhodení si z kopýtka a púšťania pary“ nezaťahujem okolie, záchrannú službu a políciu a už vôbec nie médiá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne, neni žádný rozumný důvod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No jo, za komančů se dalo vyhazovat si z kopýtka snad jen v hospodě, nebo na divokých domácích párty. To lze i dnes, ale už mě to tak nebaví. Dnes si dovoluju jinak – zážitkově. Plánuju termály, let balónem, možná tandemový seskok padákem, pilotem na zkoušku (chvíli řídit malé letadlo) apod. Snad to všechno stihnu, než se odebéřu do věčných lovišť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Z kopítka ne, ale z kopýtka určitě ano. Občas je třeba trochu si vyhodit z kopýtka, upustit páru, jinak by život postrádal „jiskru“, pocit, že život není jen povinnost, práce a řešení vážných problémů, ale také potřeba na chvíli „vypnout“, užít si to „kopýtko“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, tohodle se někdy dopustím. U mě se ale jedná spíše o projevy hypomanie (pozn: hypomanie = lehká manie). Mezi moje konkrétní skutky patří například koupení dárku pro rodinu, vymyšlení investičního plánu, hraní PC hry přes celý den, či těžba akreditů (budoucí kryptoměny).

Platí u mě však pravidlo, že když si vyhodím z kopýtka, tak to nedělám na úkor ostatních a provádím to kontrolovaně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

annas: Já přece nejsem autacek, ale stejně to není stejná otázka

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Teď jsem si všimla, že jsem e přehlédla. ALe přece jsen nenapsala, že je to stejná otáza.

Už jdu oúavid. Omlouvám se.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Jen mě není jasné, proč jste tu otázku napsala znovu s měkým i?

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Podívejete se do Upravil.

Vy jste napsal kopítko,. Mohl jste si všimnout, že pokud je otázka chybná, tak ji vždy napíši do doplnění a oddělím.

hapiky
Vyhodíte si z kopítka?

annas
Vyhodíte si z kopýtka,

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Oprava se, opravit.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Podobných otázek je hafó, Kdyby nebyly podobné otázky, už by nebylo o čem psát.
Mě to vůbec nevadí, že jste se spletla, ale tak trochu(opravdu jen trochu) si říkám, že jsem dle vašeho zdání tzv. ve stejné kategorii jako autacek.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Umkíte číst myšlenky? Já ne.

Reagovala jem před tím na jednu autáčkovu odpověď, pak jsem se vrátila na nové otázky, opravdu nevím, čím se to stalo, že jsem zaregistrovala je­ho.

Když jem si toho všimla, šla opravit, už jste reagoval Vy.

--
Když si přečtete pokyny admina, nepoažuje opakování otázek za chybné. Můžete se dovědět i jiné názory. Zde třeba i původ úsloví.

Ještě jsem zjistila, že jedna z odpovědí je zbytenčná protože odkaz nefunguje.

Nevložil náhodou otázku o nekonečnosti otázek?

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Umkíte číst myšlenky? Já ne.

Reagovala jem před tím na jednu autáčkovu odpověď, pak jsem se vrátila na nové otázky, opravdu nevím, čím se to stalo, že jsem zaregistrovala je­ho.

Když jem si toho všimla, šla opravit, už jste reagoval Vy.

--
Když si přečtete pokyny admina, nepoažuje opakování otázek za chybné. Můžete se dovědět i jiné názory. Zde třeba i původ úsloví.

Ještě jsem zjistila, že jedna z odpovědí je zbytenčná protože odkaz nefunguje.

Nevložil náhodou otázku o nekonečnosti otázek?

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Jen mě to tak napadlo

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek