Michal Kole

Vyhledáváte adrenalinovou dovolenou?Co je pro vás adrenalin?Skočit šipku do 3m hlubokého bazénu plného vody z jeho hrany

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/ces­tovani/194247-cesi-vyhledavaji-na-dovolene-adrenalin-cim-dal-casteji/

Nejlepší odpověď
www

Nevyhledávám. Ale chápu, že pro tebe je adrenalinová záležitost jen pomyšlení na vodu. 😁
Skoky do vody jsou ale pro většinu (až na výjimky) lidí normální, ne adrenalinové. Toto je potřeba abys zase chápal ty a neotravoval už. 😉
U každého je hranice jiná, tím pádem proto může považovat za „adrenalin“ něco jiného, 3m a voda jen málokdo.

Další odpovědi
Lucijej

Když adrenalin, tak pořádný :o) s tou vodou…když jsem byla v zahraničí, tak jsem skočila bandgee jumping z mostu, který spojoval dva horské hřebeny. Lano jsem nechala nastavit tak, abych při „doskoku“ zajela do půl pasu do vody v řece, nad kterou jsem skákala. Výborný zážik.
Pro představu viz. odkaz. (ilustrační fota)

Zdroj: https://plus.go­ogle.com/1122281­05931531911428/a­bout?hl=cs

baghira

Z hrany bazénu skáčou moje děti :) adrenalín je to možná tak z 10m věže :))
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že adrenalín by byl skočit šipku do tři metry hlubokého bazénu… prázdného.

honza19hk

šipku do 3metrů… to je ale uplně normální..A nevím co v tom vidíš za adrenalin.V chor­vatsku jsme skákali do moře ze skály vysoké kolem 15metrů.tedy až potom co jsme prozkoumali vodu a dno a zjistili hloubku vody( cca 9m).To byly šipky jak vyšitý.