Marta077

Vyhledávání v gmailu, jak najdu staré věci?

Dřív a je to nedávno, jsem dohledala věci ještě z roku 2015 od ledna a nyní to mám zúžené na červen. Nechce to jít dál, jak se dostanu v historii gmailu do ledna? Zadala jsem jméno kontaktu a už mi to nechce hledat začátek roku, ale hledá to od června 2015. Přitom jsem ještě nezaplnila kapacitu, co mi to dole hlásí. Potřebuji něco dohledat a jak vidím, tak i případně zálohovat.

Odpovědi
elkon

To máš asi smůlu, základem je vše potřebné uložit. Pokud je v mailu něco důležitého, okamžitě to ukládám a mail pak mažu. Bez ohledu na kterém portálu to bylo.

Ametyst

Vpravo nahoře je ukázán počet stránek. Ten musí odpovídat počtu zobrazených. Pokud se nezobrazí nejstarší, je chyba v nastavení: buď vlevo nahoře kostka z vodorovných čárek, nebo vpravo ozubené kolečko. Nejlépe kliknout vpravo nahoře na otazník a odeslat „zpětnou vazbu“.

anonym

V gmailu je vedle tlačítka VYMAZAT i tlačítko ARCHIVOVAT … zprávy které archivujete nebudou nikdy vymazány.

ivzez

Připomíná mi to internetové bankovnictví, konkrétně zobrazení
transakcí, jež v Poštovní spořitelně bylo omezeno časově. Dále
do minulosti se nedalo vyhledávat.

Nemá podobné omezení i Gmail?