bolak

Vyhledávač písničky, která právě hraje v rádiu…

Někdy to jde přes google ale někdy je to třeba turecká písnička tam už ty slova fakt nepobírám. Existuje nějaký pubin, třeba do winampu, když tam mám hozenou adresu na radiovysílání třeba Evropy 2, že by to napsalo i jméno písničky a interperta?

Případně pokud nic takového do winampu nebude, tak jiný program který by tohle uměl.

Nejlepší odpověď
Jikra

Já používám Songster a nebo dám mikrofon k repru a používám midomi.com

http://www.son­gster.sk/play­list.html?r=cro1­&Od=14.08.2011&Od­Hod=17%253A48&Do=15­.08.2011&DoHod=17%253A4­8&o=D

Zdroj: http://www.mi­domi.com/

Další odpovědi
Rocker

Většina rádií má na svých stránkách online vysílání,kde se píše,co právě hraje.

bolak

Rocker: To samozřejmě vím, ale já si nepouštím rádio jako WWW stránku ale načítám pouze stream, navíc pokud si přepínám mezi 10ti různými rádii, tak je to trochu zdlouhavý pokaždý otevírat sránku toho radia. Nehledě na to že někdy už jen ten konec a na stránce rádia už maj napsanou následující, takže by bylo dobré mít tam i paměť, abych se podíval která píseň zrovna dohrála .