dolik

Vyhledá VCR digitální signál?

Doplňuji:
Lze to nějakým způsobem vyřešit?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud v sobě nemá digitální DVB-T/S/C tuner tak ne.

většinou VCR disponují pouze analogovým tunerem. Ale to zjistíte ve specifikaci svého konkrétního modelu, který jste neuvedl.

///

řešení ? Ve chvíli, kdy si kupujete digitální set-top box potřebný k příjmu digitálního signálu dbejte na to, aby sám o sobě disponoval možností nahrávat pořady, novější set-top boxy je umí nahrávat na USB klíčenku, na paměťovou kartu SD, … nejsou o nic dražší než ty které to neumí takže stačí jen dobře vybírat

nahrávat pořady na usb klíčenku nebo na paměťovou kartu nebo na externí pevný disk umí i nejlevnější set tob boxy pokud dobře vybíráte http://set-top-boxy.heureka.cz/f:3257:4­06385/ , je vhodné se při výběru zajímat o počet tunerů (měly by být dva digitální) abyste mohli při nahrávání pořadu nerušeně přepínat i na jiné programy

anonym

řešení ? samozřejmě v momentě kdy si kupujete digitální set top box potřebný k příjmu digitálního signálu tak dbejte na to aby sám o sobě disponoval možností nahrávat pořady, lepší set top boxy je umí nahrávat na USB klíčenku, na paměťovou kartu SD, …

http://set-top-boxy.heureka.cz/f:2357:1­;3257:406385/

dolik

Jasný.Ale mám tv s digi tunerem a vcr+dvd v jedom(FUNAI D8D-M1000DB)jde to zapojit přez settopbox?