Bekky

Výherní automaty

Mám problém s Městským úřadem.Provozovala jsem ve své hospůdce dva kusy automatů,které byly vlastnictvím jisté společnosti.Měla jsem z nich určitá procenta ze zisku.Moje chyba byla,že jsem si nekontrolovala platnost známek,které nebyly půl roku zaplaceny.Po novém roce jsem měla kontrolu,která na toto přišla.S majitelem automatů se nedá komunikovat,vůbec mi nebere mobil a také ho nemohu zastihnout vmístě jeho podnikání.Městský úřed mi tím pádem nedá povolení provozovat automaty,i když by to byl zcela jiný majitel,pokud bývalý nezaplatí pokutu,kterou dostal.Má na to MÚ právo?Několikrát jsem tam byla s tím,že pokud mi automaty nepovolí,nebudu schopna utáhnout všechny náklady.

Nejlepší odpověď
roxy52

Já být na městským úřadě,tak automaty zruším všude.Jsou z nich akorát problémy ,jako gemblerství-tj.problémy v rodině a nakonec i sám se sebou.Peníze za nic, můžete dostat taky.Stačí jen mít dobrý sortiment a hlavně milý slovo a ůsměv na rtech.Věřte,že lidi se k Vám rádi budou vracet a určitě dají nějakou tu korunu navíc.Získat peníze zadarmo z nějakých automatů…??? Vždytˇ zadarmo přeci ani kuře nehrabe.

Další odpovědi
vecernice

Máte ještě smlouvu s majitelem automatů?Jestli ano ,tak by tam mělo být uvedeno kdo má platit poplatky.V tom případě by se úřady měly spíš podívat na majitele automatů a ne na vás.Jen nechápu proč MÚ dělá takové divadlo,když z těch automtů taky žije.

Výletník8

Městský úřad samozřejmě má právo podmiňovat povolení splněním minulých závazků z této činnosti. Sama píšete, že automaty jste provozovala Vy. V tom případě není ani o čem diskutovat a majitel není pro Váš vztah mezi Vámi a úřadem podstatný.

Bekky

Roxy52 Vy zřejmě nepodnikáte,Váš názor,že mám peníze zadarmo…no comment…
Zkuste si zjistit,kolik má stát daní jenom z heren…Já měla pouze dva automaty,žádní gambleři se mi tady nezdržovali.Chá­pu,že je toto problém mnoha rodin,ale žádala jsem radu a ne odsouzení.Přesto díky za reakci na můj dotaz.